Pierwsza w Szczecinie szkoła
profesjonalengo wizażu

Nasza zasadnicza oferta szkoleniowa to Roczna Szkoła Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji
w systemie weekendowym oraz 10-dniowy kurs dzienny a także szkolenia indywidualne oraz 5-dniowe kursy podstaw profesjonalnego wizażu oraz makijażu ślubnego.

11 lat doświadczenia

Naszą misją jest solidne i wszechstronne przygotowanie do zawodu Wizażysta.

Setki zadowlonych studentek

Nasze absolwentki i absolwenci z powodzeniem rozwijają swoje kariery.

Unikalny program

Oferujemy dopracowany program aktualizowany w oparciu o aktualne trendy i wymagania rynkowe.

Szkoła z tradycją

Ewa Winiarska pracuje jako wizażystka od ponad 25 lat. Przeszła gruntowne szkolenie w Make Up Institute w Sztokholmie pod okiem Shaula Moalema, poznając tajniki i sekrety pracy wizażysty i wzbogacając własny warsztat twórczy.

Prowadziła w Sztokholmie własny program dynamicznej analizy kolorystycznej oraz pokazy stylizacji. Doświadczenia sztokholmskie i zafascynowanie awangardową linią kosmetyki kolorowej MIST Stockholm zdecydowały o otwarciu Make Up Institute w Szczecinie.

Miejsce założone przez ludzi z Pasją

Plan edukacji Make Up Institute był początkowo wierną kopią oryginalnych kursów Make Up Institute Stockholm, stworzonych w oparciu o doświadczenia czołowych liderów wizażu, przygotowujący studentów na sprostanie wysokim wymaganiom w profesjonalnych kręgach.

Ewa Winiarska

Ewa stworzyła własny program i styl nauki wizażu i stylizacji.

Czytaj więcej o Ewie

Krzysztof Winiarski

Fotograf, twórca portfolio, organizator plenerów bodypaintingu i makijażu kreatywnego.

Przyjazna atmosfera

Motywacja pozytywna i rezygnacja z ocen negatywnych. To nie tylko nasza dewiza ale podparta doświadczeniem, skuteczna recepta na sukces. Wiele naszych absolwentek zaczynało przygodę z wizażem od zupełnych podstaw (tak, od przysłowiowego „zera”), by skończyć Szkołę celująco i wspaniale rozwinąć swoją pasję i wizażowy biznes.

Co nas wyróżnia?

Autorski program
Nauka pod okiem mistrza
Zajęcia na modelkach
Doskonale wyposażona sala
Portfolio absolwenta
Certyfikaty i dyplomy

Autorski program

Plan edukacji opiera się z jednej strony na bogatym doświadczeniu ale nieustannie jest modyfikowany dzięki udziałowi w renomowanych polskich i międzynarodowych festiwalach, konkursach – m.in. w World Bodypainting Festival w Austrii i w Sztokholmie. Członkostwo w Międzynarodowej Unii Szkół Wizażu i Stylizacji Fryzur daje fantastyczne możliwości wymiany doświadczeń. Ewa Winiarska często jest zapraszana na wykłady na największych polskich targach – w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i spotkania oraz rozmowy z wizażystkami stanowią bezcenny wkład w dopracowywaniu planu edukacji. Nieoceniony wkład w modyfikacje programu mają nasi absolwenci, którzy dzielą się z nami osobistymi doświadczeniami na rynku usług makijażowych.

Nauka pod okiem mistrza

Ewa Winiarska prowadzi całość zajęć. Czasami, przy większej grupie z asystentką. Jest zawsze do pomocy, korekty, wsparcia czy podpowiedzi. Prowadzi ręku kursantki, koryguje błędy a jeśli potrzeba wykona kilka pociągnięć pędzlem na twarzy modelki aby objaśnić zasady.

Zajęcia na modelkach

To nasz wielki atut – program zakłada ćwiczenia na modelkach. Nic tak nie rozwija jak różne twarze, różne osobowości modelek a także oszczędność czasu w porównaniu do pracy wzajemnie na sobie.

Doskonale wyposażona sala

Przestronna, wygodna sala; indywidualne stanowiska z własnym oświetleniem; bogaty dostęp do kosmetyków najwyższej jakości; własne profesjonalne studio zdjęciowe z bogatą garderobą a także ścianka z oświetleniem do zdjęć wykonywanych przez kursantki; do tego zaplecze socjalne – oto nasze atuty do wygodnej i solidnej pracy.

Portfolio absolwenta

W każdą niedzielę drugiego semestru Rocznej Szkoły Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji kursantki malują i stylizują modelki w kilku wariantach do sesji w naszym studio. Najlepsze zdjęcia z sesji starannie retuszujemy i na kolejnych zajęciach wspólnie oglądamy i komentujemy. Z zajęć powstaje bogate portfolio do umieszczenia na własnej stronie internetowej czy fanpage.

Certyfikaty i dyplomy

Absolwentkom wydajemy:
– własny certyfikat dwujęzyczny
– zaświadczenie na druku MEN, niezbędne do przystąpienia do egzaminu czeladniczego
– każdy absolwent Rocznej Szkoły może wystąpić o wydanie międzynarodowego certyfikatu autoryzowanego przez Międzynarodową Unię Szkół Wizażu i Stylizacji Fryzur

Rozpocznij nauke wizażu w naszej szkole

Programy naszych kursów są podyktowane różnymi potrzebami.
Przygotwaliśmy pełną ofertę, z której każdy kto interesuje się
wizażem bedzie mógl skorzystać.

Przeglądaj kursy

Jak do nas trafić

Make up institute

Profesjonalna szkoła wizażu
Ewy Winiarskiej

Godziny otwarcia

Piątek 16:00 - 19:00
Sobota 11:00 - 19:00
Niedziela 11:00 - 17:00

Jak dojechać

ul. Targ Rybny 4,
70-535 Szczecin

Komunikacja miejska:
Tramwaje nr 8. 6, 2
Autobusy nr 75, 61

Informacje parkingowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.